Comarch cdn klasyka aktualne wersje

Drinkami z najulubieńszych programów dedykowanych dla spółek są te czerpiące z części Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), specjalnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery leczące w centrum DOS. Seria ta aktualizowana istnieje obecnie przez ponad 20 lat oraz zdobyła przez obecny moment otwarte i prawe grono zwolenników.
Program spośród tego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które działają w sposobie operacyjnym Microsoft DOS.

mikroskopy zeissKamery mikroskopowe, labolatoryjne ZEISS,MOTIC - Mikroskopy

Jako system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to uniwersalna i spójna oferta idealna dla niskich i niewielkich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet jest kilka programów do prowadzenia, księgowości i marketingu, które dotyczą w gronu DOS. W sklep Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Mężczyźni z pełnej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które doskonale pasują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na zatem jaki dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W wydatnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to spowodowało, że pakiet ten stawał się w wielu terenach Krajowy a w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci lubią sobie jego efektywność, stabilność i funkcjonalność. Seria ta prezentuje się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla nazw będących klientami pakietu, którzy dbają o zdarzeniu na różne aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie potrzebują oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w formie aplikacji Comarch Asysta. Wynika to dodatkowo tych typów, którzy do tej chwile mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.