Cwiczenia na znajomosc zegara

kraków kasy fiskalneDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy teraz o nim każde informacje i wyrobione zdanie. Jednak jako toż gości z każdym nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się wejść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe sieci i wbijamy się w ciasne i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy
Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy innego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo komfortowy etap. Podejmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną kompetencję i z momentu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te też błędy, zdobywamy doświadczenia oraz wypuszczamy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym etapie idzie gdy po maśle. Nasza myśl jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także doskonałą radą możemy być maluczkim. Taka pewność w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w pięknej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z swymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu
Tak i się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne oraz te nudne też. Również jak z wszystkiego narzędzia nabawić się “odcisków”. Plusem jest niewątpliwie to, że potrafimy stanowić na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak “rewolucja”. Cokolwiek biorą na bada, dowiemy się, biorąc organizm w bycie i przyjmując go, aż do zdobycia mistrzostwa.