Jak krajalnica do malej gastronomii lub sklepu

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka jakość i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

http://linuxclub.pl/grupa-wolff/bezpieczenstwo-wybuchowe/opracowania-atex/strefy-zagrozenia-wybuchem/

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na miejscu”. Jest stosunkowo prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim różnego rodzaju wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem może być używany także do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej – w pełni bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy element tego urządzenia, który ma jakąkolwiek styczność z żywnością, jest wykonany z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz miał tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią produkty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów działało “jak nowe”.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl