Jak krajalnica do malej gastronomii lub sklepu

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka jakość i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na miejscu”. Jest stosunkowo prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim różnego rodzaju wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem może być używany także do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej – w pełni bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy element tego urządzenia, który ma jakąkolwiek styczność z żywnością, jest wykonany z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz miał tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią produkty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów działało “jak nowe”.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl