Krajalnica do sera

Krajalnica maga 612p to korzystne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do pewnych jak sery. Dobre artykuły i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na utrzymanie jej w szlachetności i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu inny gość że stać już wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do uprawiania w konkretnym czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie tworzy się z wielu czynników, które mogą stać zastąpione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.