Krajalnica hartmann

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została zrealizowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich moc. Inne elementy zostały stworzone z anodowanego aluminium.

novitus sento eNovitus SENTO E - kasa fiskalna Polkas Kraków

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także urządzona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wydobywa się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.