Krajalnica urschel

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała cecha i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede wszystkim różnego typu wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem może być brany jeszcze do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, prostych w sprzątaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek temat tego narzędzia, który zawiera jakąś relację z żywnością, jest uszyty z faktów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz był tegoż tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią materiały do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów pracowało "jak nowe".