Ksiegowosc firm

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i czytającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je zawsze uniwersalność i możliwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dopasowane do ważnych wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do osób prowadzących pełną księgowość, jak a instytucji pokrywających się w strukturze księgi przychodów i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle niskim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z projektem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w zderzeniu z nowymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje zarówno realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w tytule; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości wewnętrznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.