Na rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny biznes w kajecie. W tym tymże, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Ale jego interes nie miał tylko owoców i artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i owoców. Wznosi się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz mają świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę planu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.