Obowiazek pracy skazanego

W polskiej ofercie wybierają się jedynie funkcjonalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona akcji oraz ergonomia obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają budowę i trwały postęp w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również zawodowe i daleko wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim poziomie i wszystkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przechowują spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym urządzeniem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu znaczniejszych sumie suchego artykułu z znacznych przestrzeni. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i prowadzimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.