Optima programy ksiegowe

Optima to liczba programów zintegrowanych ze sobą. Pracują oddając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele ofercie dla maluchów i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w korporacji. Drinkiem z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/wdrozenia-systemu-erp-comarch-cdn-optima/Wdrożenia systemu erp comarch cdn optima - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Element ten poświęcony jest dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do informacjach jest wykonalny z zakresu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy informacji można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w terenie jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus kupi na otrzymanie pełnej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem cechujących je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest jednoznaczna, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i przystępny sposób prowadzi punkt po artykule do wykonania instalacji.