Pos gastronomia positivo

Pos gastro to oprogramowanie stworzone bardzo na potrzeby gastronomii. Stanowi miłą, a dodatkowo lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest ubogi w obsłudze. Użytkownik posiada nadzieję wyświetlenia sprzedanych potraw w rytmie dnia, z stracił na zupy i dania mięsne włącznie. Program posiada i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do właściwej jakości, nie wymaga on mienia kodów PLU, kiedy w tradycyjnej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Wspominając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na samo miejsce pracy.
Gastro pos ma wiele przydatnych funkcji. Klient jest nadzieję łącznia lub dzielenia rachunku w sytuacjach, kiedy klienci odpowiadają za samych siebie. Jest też możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Dobrym wyjściem jest funkcja tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości miejsc sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos poprzez system audiowizualny pozwala na danie automatycznej informacji do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą funkcją jest zarówno tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Proste są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z sposobami hotelowymi i zawodowymi urządzeniami. Obsługuje nowe formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie tylko ze powodu na wartość, ale przede wszystkim wygodę użytkowania.