Program enova kadry place

Enowa to plan płacowo – kadrowy przeznaczony do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współpracuje z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Pracy i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia odpowiednie wymagania polskiego prawa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

http://erp.polkas.pl/system-erp/System ERP | Systemy ERP | POLKAS

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa pozwalająca na komentarz i wgląd do danych takich, jak: dane pracownika czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne a dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova kupi na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dodatkowe jest danie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje zezwalają na produkcję dodatkowych wypłat, określenie czasu pracy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą możliwością są ergonomiczne kalendarze, które pozwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od pierwotnego grafiku – obecności i nieobecności oraz współpracę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia wystawienie na podstawie zamieszczonych danych wydruków różnego rodzaju sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich adaptację w tym programie.
Enova to projekt płacowo – kadrowy godny polecenia. Jasny i przydatny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych informacjach można produkować w standardowy sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do stylu z Excela. Każdy moduł wprowadzanych danych pozwala na stworzenie dowolnego zestawienia. System jest biedni w obsługi. Zakup programu toż wspaniała inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie wykorzystywanie to cudowna inwestycja w bliski wysoki chwila i finanse.