Program komputerowy lex

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to praktyka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w produkcji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest uzyskiwana w budowie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Doskonałe wyjście dla maluchów oraz małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest rozwiązywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy a Klienci mają najwyższą wydajność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".