Program ksiegowy puzzle

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w towarzystwie Windows, są bardzo proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją też firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania także swobodzie w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem projektu jest element Płace. Stawia on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie same na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić bardzo oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, jakie z dalekich powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.