Sage symfonia faktura i kasa

Sage Symfonia Finanse i Księgowość jest sprawdzonym systemem danym do całej obsługi księgowości. Jest podparcie dla prowadzenia księgowości. Dzięki zastosowaniu przedmiotowego systemu można być widocznym bezpieczeństwa i komfortu codziennej pracy.

Jak ułatwić przeprowadzenie operacji księgowych?
Program Sage zezwala na urządzenie operacji księgowych, a też kontrolę bieżących cen i zobowiązań. Cały organizm obsługuje się intuicyjnie, dzięki czemu szybko i efektywnie można dojść do wartościowych informacji.
Sage Symfonia Finanse i Księgowość idzie na zachowanie ciągłości rozliczeń dzięki możliwości wprowadzania nierozliczonych transakcji. Pozwala także mieć zlecenia elektronicznego polecenia przelewu. Daje możliwość szczegółowego analizowania sytuacji firmy. Natomiast wyniki podawane są na najbardziej czytelnych wykresach. Zarówno zestawienia, jak i raporty mogą być dawane w sytuacji papierowej i elektronicznej. Dziennik księgowań kierowany jest w sposób automatyczny. Także można mówić zestawienie kontroli płatności VAT.

Bezpieczeństwo oraz swobodę w użyciu
Program zapewnia bezpieczeństwo prawne, gdyż sposób jest solidarny z wzorami natomiast na bieżąco aktualizowany. Oprogramowanie w dużo czytelny sposób można dostosować do życzeń swojego przedsiębiorstwa. Pracownicy działu finansowo-księgowego będą uznawali znacznie ułatwioną pracę. Dzięki całemu organizmowi uzyska się bezpieczeństwo gromadzonych danych.
Program pozwala na realizację wszystkich zasadniczych operacji księgowych. Mowa tutaj między innymi o budowaniu planu kont, łatwym księgowaniu dokumentów, automatycznym bilansie zamknięcia, pełnych rozrachunkach i rozliczeniach, gotowych oraz zdefiniowanych zdjęciach i sprawozdaniach.
Na dobę nowy system zawiera aktualne wzory deklaracji, które działają w 2016 roku (zarówno druki, kiedy również e-deklaracje) takie jak:
• VAT – 7 (16)
• VAT – 7D (7)
• VAT – 7K (10)
• CIT – 8 (23)
• CIT – 8/0 (10).