System informatyczny fk

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w relacje czy przechodzimy do pracowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W znacznych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak także takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają sporo czynników gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Stanowi on właśnie skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, czy stanowi toż sama restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na ostatnim kroku celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do określonego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z działalności pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej czyli na jakimś miejscu, używając standardowy sprzęt PC.