Zaburzenia psychiczne testy

Cyklotymia jest określana, jak małe zaburzenie psychiczne, określane także jako stan depresyjny, który zawsze zwykle nie wymaga leczenie farmakologicznego. Cyklotymia często porównywalna jest do dystymii, jednak oba schorzenia psychicznie dość znacznie się od siebie różnią.

Zaburzenie psychiczne W poniższym artykule skoncentrujemy się na dokładnym zaprezentowaniu, czym jest wprowadzona anomalia psychiczna. Zaczynając więc z początku, cyklotymia jest zaburzeniem psychicznym. Pewno istnieć czynnikiem doprowadzającym do stworzenia choroby afektywnej dwubiegunowej. Jej odkrycie jest możliwe zazwyczaj w pierwszej a trzeciej fazie bycia człowieka, odnosi się zazwyczaj z nadużywaniem alkoholu i odchodzi do konkretnej destabilizacji w utrzymaniu społecznym.

Leczenie Oczywiście, wykryta cyklotymia powinna zostać natychmiast poddania leczeniu. Jednak, jak wspomniano wcześniej, nie będzie ostatnie stricte leczenie farmakologiczne, odpowiednie do zabiegu leczenia depresji, bowiem podawane preparaty będą posiadały głównie zadanie stabilizujące nastrój, a dopełnieniem leczenia będzie psychoterapia.

Fazy Zachorowanie na cyklotymię przedstawia się uciążliwymi zmianami nastroju. Można ją rozbić na dwie fazy:

Faza subdepresji, na którą pozostawiają się: abulia, czyli kłopot z podejmowaniem decyzji, apatia, spadek libido oraz permanentne zmęczenie i punkty z kolekcją, zaburzenia łaknienia, bezsenność, ciągłe poczucie pustki, smutku i minusie wsparcia, nieumiejętność odczuwania przyjemności, zaniedbywanie się, brak energii, pesymistyczne bada i wycofanie społeczne. Faza hipomanii, czyli dobry humor, wesołość, euforia, wysoka samoocena i pewność siebie, wzmożony popęd seksualny, pobudzenie psychoruchowe i ograniczone zapotrzebowanie na sen, gonitwa myśli, słowotok, spadek zdolności analitycznego myślenia, problemy z uwagą uwagi, pasja i wrogość, poczucie mocy oraz entuzjazm, podejmowanie ryzykownych zachowań, urojenia.

Choroba ta zwykle pojawia się u kobiet, które przechodzą na dwubiegunowość. Poza tym pomysł są również takie czynniki jak duży poziom kortyzolu, niski poziom serotoniny, kiedy i więcej stresujące sytuacje. Także znacznie poważny nacisk mają również wychowanie i miejsce, w której używają potencjalnie chorujące osoby.